DVD Filmy
Rákosníček a Hvězdy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rákosníček a Hvězdy

Rákosníček a Hvězdy Režie: Zdeněk Smetana
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

RÁKOSNÍČEK A HVĚZDY - oblíbený animovaný seriál pro děti. Třináctidílný animovaný večerníčkový seriál o RÁKOSNÍČKOVI, který se potkává s různými HVĚZDAMI a SOUHVĚZDÍMI. 1. Jak RÁKOSNÍČEK předjížděl Velký vůz a co z toho bylo. 2. Jak RÁKOSNÍČEK zachraňoval mráčky beránky před hvězdným Orlem. 3. Jak si RÁKOSNÍČEK nevysloužil HVĚZDU: 4. Jak RÁKOSNÍČEK s Vodnářem zařídili, aby zas pršelo. 5. Jak RÁKOSNÍČEK Zachránil Polárku před slunečním paprskem. 6. Jak RÁKOSNÍČEK zachraňoval Raka, až se mu zatočila hlava. 7. Jak RÁKOSNÍČEK s Malým a Velkým psem neuhlídali měsíc. 8. Jak RÁKOSNÍČEK vysvobodil Labuť, která vůbec nebyla zakletá. 9. Jak RÁKOSNÍČEK udělal na nebi kluziště a pořád se diví, , proč mu lidé říkají Mléčná dráha. 10. Jak RÁKOSNÍČEK vyzrál na nebeského Střelce. 11. Jak RÁKOSNÍČEK uděla z nebeského Draka kolotoč. 12. Jak si RÁKOSNÍČEK nepomohl k nebeské Koruně. 13. Jak RÁKOSNÍČEK přivedl k nebeskému Pastýři zatoulané HVĚZDY.
DVD filmy - Příběhy Včelích Medvídků Princové Jsou Na Draka Princ Bajaja Princ a Večernice Pražská Pětka Prázdniny Pro Psa Povídání O Pejskovi a Kočičce Postřižiny Pojďte Pane, Budeme Si Hrát 2 Pojďte Pane, Budeme Si Hrát 1

Diskuse o DVD filmu Rákosníček a Hvězdy

Co byste k filmu Rákosníček a Hvězdy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rákosníček a Hvězdy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti