DVD Filmy
Rákosníček a Povětří - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rákosníček a Povětří

Rákosníček a Povětří Režie: Zdeněk Smetana
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Třetí kazeta s oblíbeným televizním večerníčkem RÁKOSNÍČKEM. Animovaný seriál pro nejmenší s oblíbeným televizním večerníčkem, vypráví o tom, , jak se malý vodní skřítek RÁKOSNÍČEK marně snaží změnit počasí. 1. Jak RÁKOSNÍČEK nevyrobil duhu. 2. Jak se RÁKOSNÍČEK nepřičinil o mráz. 3. Jak RÁKOSNÍČEK nezaonačil mlhu. 4.Jak RÁKOSNÍČEK nezaopatřil oblevu. 5. Jak RÁKOSNÍČEK neudělal jasno. 6. Jak RÁKOSNÍČEK nesjednal horko. 7. Jak RÁKOSNÍČEK nezabezpečil oblačno. 8. Jak RÁKOSNÍČEK nepřivolal bouřku. 9. Jak RÁKOSNÍČEK nesehnal vítr. 10. Jak RÁKOSNÍČEK neobstaral déšť. 11. Jak se RÁKOSNÍČEK nepostaral o rosu. 12. Jak RÁKOSNÍČEK nedodal správné zahradnické počasí.
DVD filmy - Rákosníček a Jeho Rybník Rákosníček a Hvězdy Příběhy Včelích Medvídků Princové Jsou Na Draka Princ Bajaja Princ a Večernice Pražská Pětka Prázdniny Pro Psa Povídání O Pejskovi a Kočičce Postřižiny

Diskuse o DVD filmu Rákosníček a Povětří

Co byste k filmu Rákosníček a Povětří řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rákosníček a Povětří | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti