DVD Filmy
Recept Na Lásku - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Recept Na Lásku

Recept Na Lásku Původní název: Mostly Martha
Hrají: Martina Gedeck, Maxime Foerste, Sergio Castellitto, Sibylle Canonica
Režie: Sandra Nettelbeck
Žánr: Komedie,Romantický
Diskuse: Co na film říkáte?

Martha je svobodná žena, která žije pro jedinou věc – vaření. Díky práci šéfkuchařky v exkluzivní restauraci, nemá čas na cokoli nebo kohokoli jiného. Ale její osamělý život se od základu změní, když zemře její sestra. Martha dostává do péče její osmiletou dcerku Linu. V době, kdy se Martha začíná starat o svou svéhlavou neteř, najímá restaurace okouzlujícího a bezstarostného italského kuchaře Maria. Nedůvěřivá Martha pomalu zjišťuje, že Mario má zvláštní recept na život - takový, , který se dotýká jejího domova a jejího srdce.
DVD filmy - Přísaha První Po Bohu Pravidla Boje Poslední Mise Posedlá Pod Kontrolou Peklo Paparazzi Pán Zlodějů Otevřené Moře

Diskuse o DVD filmu Recept Na Lásku

Co byste k filmu Recept Na Lásku řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Jakub (22)09.04.2008 19:09
Co soundtrack, je? Taky se mi líbí hudba.

Káťa (16)01.09.2007 14:04
Hlavně nádherná hudba

seznamka


DVD film Recept Na Lásku | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti