DVD Filmy
Ředitel školy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ředitel školy

Ředitel školy Původní název: Pricipal,The
Hrají: James Belushi, Rae Dawn Chong, Louis Jr. Gossett, Treena Lester, Kelly Minter
Režie: Christopher Cain
Diskuse: Co na film říkáte?

Je těžké být ŘEDITELEM ŠKOLY ? Rick Latimer (James Belushi) je učitel, který se stává ŘEDITELEM ŠKOLY s velice špatnou reputací. Ve skutečnosti je na tuto školu poslán za trest, aby pikal za to, že zbil milence své ženy. Ocitá se tedy na místě, kde jsou drogy, , nože a zbraně zcela běžnými věcmi každodenního života.
DVD filmy - Rychlý Jako Blesk Rudá Voda Rollerball (1975) Rollerball Rodinka Na Tripu Rocky Robocop S. E. Road To Perdition Raising Arizona Putování S Pravěkými Zvířaty

Diskuse o DVD filmu Ředitel školy

Co byste k filmu Ředitel školy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Ředitel školy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti