DVD Filmy
Řekni,že Ano - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Řekni,že Ano

Řekni,že Ano Původní název: Di Que Si
Hrají: Ornella Muti, Pepe Viyuela, Santi Millán, Paz Vega, Constantino Romero, Santiago Segura, Chus Lampreave
Režie: Juan Calvo
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

ŘEKNI, ŽE ANO! - Komedie plná vtipu, která v každém objeví romantickou duši. Kvůli šanci na vysokou výhru se do seznamovací reality show hlásí dvojice mladých lidí, kteří se od sebe navzájem liší jako den a noc. K překvapení producentů si tyto protikladné osobnosti získávají srdce diváků a když naoko předstírají pravou lásku, postupujído druhého kola. V tu chvíli ještě netuší, že na ně producenti na den jejich svatby nachystali malý žertík, který se pro ně ale změní v divoké dobrodružství. V rámci televizní show mají být zatčeni policií a zavření do vězení. To ale součástí jejich plánu není. A tak podniknou nebezpečnou akci, která tenhle ztřeštěný pár nejenom zachrání ..., , ale možná i svede dohromady. Tentokrát doopravdy!
DVD filmy - Řekni, že To Tak Není Ředitel školy Rychlý Jako Blesk Rudá Voda Rollerball (1975) Rollerball Rodinka Na Tripu Rocky Robocop S. E. Road To Perdition

Diskuse o DVD filmu Řekni,že Ano

Co byste k filmu Řekni,že Ano řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Enyr (20)19.10.2008 14:18
telenovela v instantním tvaru....pro ty kdo je milují! :)

seznamka


DVD film Řekni,že Ano | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti