DVD Filmy
Řekni, že To Tak Není - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Řekni, že To Tak Není

Řekni, že To Tak Není Původní název: Say, it is´nt so
Hrají: Chris Klein, Heather Graham, Sally Field, Orlando Jones, Richard Jenkins
Režie: J.B. Rogers
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Sdílejí spolu lásku, sdílejí spolu vášeň a možní i společné DNA. Opravdu všechno jde v životě mladého Gilly Noblese správným směrem. Má práci, která ho baví, dívku svých snů a je právě krůček od nalezení svých pravých rodičů. Ale o rok později příjde rána - Gilly ztratí práci a objeví, že vysněná láska jeho života může být překvapivě jeho ztracená sestra. Zděšeně uteče z tohoto vztahu, ale stále po ní touží. Po nějaké době zjišťuje, že nejsou nijak příbuzensky spojeni a jede za ní, aby na poslední chvíli překazil nadcházející svatbu s jiným. Join budoucí manžel a její kariéristická matka ji však nevydají Gillymu "bez boje". Náš hrdina se ocitá v jedné komické situaci za druhou, když se snaží získat zpět lásku svého života .... "Připravte se na nejdivočejší, , nejlegračnější a nejzlomyslnější sexy komedii roku!"
DVD filmy - Ředitel školy Rychlý Jako Blesk Rudá Voda Rollerball (1975) Rollerball Rodinka Na Tripu Rocky Robocop S. E. Road To Perdition Raising Arizona

Diskuse o DVD filmu Řekni, že To Tak Není

Co byste k filmu Řekni, že To Tak Není řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Řekni, že To Tak Není | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti