DVD Filmy
Resident Evil: Rozklad - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Resident Evil: Rozklad

Resident Evil: Rozklad Původní název: Resident Evil: Degeneration
Hrají: Paul Mercier, Alyson Court
Režie: Makoto Kamiya
Žánr: Sci-fi a fantasy
Diskuse: Co na film říkáte?

Zombie zaútočili na letiště v Harvardville a uvrhli ho v chaos. Leon S. Kennedy a Claire Red? eld, kteří před sedmi lety během tragédie v Raccoon City bojovali proti zločinné společnosti Umbrella, jsou zpátky. Podobně jako v předchozích snímcích série Resident Evil, i nyní jsou připraveni utkat se se zlem. Jejich protivníkem je tentokrát ničemný válečník, který poté, co přišel o celou rodinu v Raccoon City, touží po odplatě. Smrtelný G-Virus se začíná šířit a nová zmutovaná monstra se pouští do zběsilého řádění. Dokáže Claire s Leonem zastavit virus dřív, , než se bude historie znovu opakovat?
DVD filmy - Srpen před bouří Zohan - Krycí jméno Kadeřník Jen přes její mrtvolu Hellboy 2: Zlatá armáda 2 DVD steelbook 2 DVD Hellboy 1+2 2 DVD Akta X 1+2 Proč jsem se jen ženil Mumie se vrací Mumie: Hrob dračího císaře 2 DVD Steelbook Legenda o mém synovi

Diskuse o DVD filmu Resident Evil: Rozklad

Co byste k filmu Resident Evil: Rozklad řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Resident Evil: Rozklad | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti