DVD Filmy
Restart - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Restart

Restart Žánr: Drama
FilmyX.cz záznam: Restart
Diskuse: Co na film říkáte?

Toužili jste někdy začít znovu? Jediná věta navždy změnila život mladé Sylvie. Nyní má jen jeden den na to vybojovat si svou lásku zpět. Strhující jízda současnou Prahou začíná.
DVD filmy - Dlouhý Víkend Zulu Špatné Zprávy Pro Medvědy Pan Rosnička My Little Pony : Princezna Elizabethtown Žít Po Svém Říše Vlků Pronásledovaný Prokletí

Diskuse o DVD filmu Restart

Co byste k filmu Restart řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Toňů29.05.2007 19:10
Větší blbost jsem neviděl,nevím kdo mohl napsat na obal tohoto filmu jeden z nejlepších filmů od roku 1989,hrůza!Nedalo se na to dívat.Je to film o totálně zfetovné a hloupé děvce.

seznamka


DVD film Restart | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti