DVD Filmy
Řetězová Reakce - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Řetězová Reakce

Řetězová Reakce Původní název: Chain reaction
Hrají: Keanu Reeves, Brian Cox, Morgan Freeman, Fred Ward, Rachel Weisz
Režie: Andrew Davis
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

ŘETĚZOVÁ REAKCE. Explozivní! Je to bomba. Eddie Kasalivich a Lily Sinclairová jsou studenti techniky, které spojuje společný vědecký projekt: jsou členy týmu, který hledá nový revoluční zdroj energie. Experiment se zdaří více než dobře, ale než se o jejich úspěchu může dozvědět veřejnost, je jejich laboratoř zničena a šéf vědeckého týmu zavražděn. Oba studenti jsou hlavními podezřelými. Hledají jakoukoli pomoc, , která by zachránila jejich životy a překazila vládou organizovanou špionáž a vraždy.
DVD filmy - Řekni,že Ano Řekni, že To Tak Není Ředitel školy Rychlý Jako Blesk Rudá Voda Rollerball (1975) Rollerball Rodinka Na Tripu Rocky Robocop S. E.

Diskuse o DVD filmu Řetězová Reakce

Co byste k filmu Řetězová Reakce řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Řetězová Reakce | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti