DVD Filmy
Říše římská II - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Říše římská II

Říše římská II Původní název: Empire II
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 27.06.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:20:00 Rok natočení: 2005 Titulky CZ: Ano Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Anglicky Říše římská 2 Po smrti Ceasara se objevila závěť slibující moc jeho synovci Octavianovi. Na tu ale nechce přistoupit Marcus Antonius a hodlá zniči celé Ceasarovo pokrevní příbuzenstvo. Octavius ale nachází spojence v Tyrannusovi, gladiátorovi, jenž se zapřísáhl, že ho bude chránit a pomůže mu zajistit zděděný trůn. Nejprve se však musí vymanit z mocných spárů Antoniových spojenců a za každou cenu vyhnout uvrhnutí do otroctví, , aniž by prozradili Octaviovu identitu. Spolu poznávají pravý význam přátelství na život a na smrt.
DVD filmy - Genghis khan Mý lepší blues FilmX Říše římská I Kamufláž Gnomeo a Julie 3D-2D Provaz FilmX Quo Vadis III Rudý škorpion Prokletí hrobky faraóna Coco Chanel a Igor Stravinsky

Diskuse o DVD filmu Říše římská II

Co byste k filmu Říše římská II řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Říše římská II | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti