DVD Filmy
Robocop S. E. - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Robocop S. E.

Robocop S. E. Původní název: Robocop S.E.
Hrají: Nancy Allen, Peter Weller, Daniel O´Herlihy, Ronny Cox, Kurtwood Smith, Miquel Ferrer
Režie: Paul Verhoeven
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Nový ochránce práva ve městě ... ROBOCOP - napůl člověk, napůl stroj! Neúnavný policista (Peter Weller) nelítostně zasahuje proti jakékoliv kriminalitě kolem sebe. Vědci a lékaři ho sestavili jako neporazitelného kyborga "ROBOCOPA", který bojuje proti zločinu. Odolný vůči střelám a bombám, vyzbrojený těmi nejmodernějšími zbraněmi si ROBOCOP rychle získává jméno v ulicích Detroitu plných násilí. Ale navzdory novému drsnému zevnějšku se ROBOCOP uvnitř trápí, útržky vzpomínek z dřívějšího života a živě si vybavuje hrůzy své vlastní smrti rukama brutálních zabijáků. Nechce jen spravedlnost ... chce se pomstít! Od režiséra Paula Verhoevena přichází "akční sci-fi jako divoká, strhující jízda" (TIME) o nezničitelníém moderním policistovi, který se bije za spravedlnost za všech okolností! ROBOCOP je "rychlé, zuřivé a zábavné" (L.A.DAILY NEWS) dobrodružství, , co nepolevuje v napětí.
DVD filmy - Road To Perdition Raising Arizona Putování S Pravěkými Zvířaty Purpurové řeky Přišli Do Cordury Přirozený Talent Příběh Vojáka Příběh Antwona Fishera Přežít Kriminál Přes Palubu

Diskuse o DVD filmu Robocop S. E.

Co byste k filmu Robocop S. E. řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Robocop S. E. | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti