DVD Filmy
Rocker - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rocker

Rocker Původní název: Rocker
Hrají: Rainn Wilson, Christina Applegate
Režie: Peter Cattaneo
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Rainn Wilson (TV seriál The Office) na sebe strhává hlavní pozornost diváků v této bláznivě neuctivé komedii o plnění životních snů a působení nesnází vlastní rodině. Dvacet let po vyhazovu z celkem známé rockové kapely z 80. let dostává Robert Fish Fishman (Wilson) úžasnou druhou šanci ocitnout se na výsluní slávy. Když Fish dostává nabídku stát se členem středoškolské garážové skupiny svého synovce, bez nejmenšího zaváhání ji přijímá a slavnostně si přísahá, že rockový trůn, na který má podle vlastního mínění nárok, , konečně dobije. Pro jeho mladší spoluhráče tím začíná ta nejdivočejší jízda života!
DVD filmy - Nejdelší den S. E. 2disk Cestující 3 DVD Muži v černém/Evoluce/Krotitel Žít a zemřít v L.A. Zajatci mlhy Sbohem, Bafano Putování za vínem | 4. - - Portug. Rakousko Prci, prci, prcičky: Spolek Beta Letní láska Nula od nuly pojde

Diskuse o DVD filmu Rocker

Co byste k filmu Rocker řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rocker | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti