DVD Filmy
Rockerky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rockerky

Rockerky Původní název: Banger Sisters
Hrají: Robin Thomas, Susan Sarandon, Erika Christensen, Geoffrey Rush, Goldie Hawn
Režie: Bob Dolman
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Filmové hvězdy Goldie Hawn a Susan Sarandon vedou hvězdné obsazení v komedii o dvou bývalých groupies, které spolu prožily legendární šedesátá léta plná muziky! Nyní, o dvě desítky let později, je Suzette (Goldie Hawn) stále divoká, radostná a sexy, zatímco Lavinia (Susan Sarandon) se změnila v upjatou a spořádanou manželku a matku. Když se jejich dva světy setkají, stačí jiskra na zapálení nadšení pro velký rockový koncert. ROCKERKY to spolu ještě pořádně roztočí! Spolu s nimi a s Geoffreyem Rushem, podivínským scénáristou, který hledá lásku a tajemství, zjistíte, že nikdy nejste tak staří, , abyste nemohli být mladí.
DVD filmy - Krvavé žně Fotbalová škola 30 případů majora Zemana 19+20 Armáda jednoho Sedm životů Dragonball: Evoluce Kdopak by se vlka bál Generace GEN Bezcenný syn Barton Fink

Diskuse o DVD filmu Rockerky

Co byste k filmu Rockerky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rockerky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti