DVD Filmy
Rocky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rocky

Rocky Hrají: Sylvester Stallone, Carl Weathers, Burgess Meredith, Talia Shire, Burt Young
Režie: John G Avildsen
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

ROCKY - Vzrušení ... Zápas ... Síla ... Vítězství ... Strhující příběh o lidské odvaze a obrovské vůli zvítězit. ROCKY boxuje za klub Philadelphia a vypadá to, že nikam nepostoupí. Ale osud si ho vybere za příštího soupeře světového šampióna těžké váhy Apollo Creeda (Carl Weathers). Zápas je pro Creeda jen něco víc než exhibice, ale pro ROCKYHO je to velká příležitost. Když se pod dohledem svého trenéra (Burgess Meredith) připravuje na utkání, zamiluje se do Adrian (Talia Shire), nesmělé mladé ženy, která pod jeho drsnou slupkou odhalí zranitelnou křehkost. Jejich láska kvete a před blížícím se zápasem dodává ROCKYMU sílua smysl nastoupit do ringu proti svému brutálnímu protivníkovi. Bojuje o lásku, slávu a respekt ... a triumfálně vítězí! Diváky na celém světě nadchnul tento americký příběh o úspěchu obyčejného člověka, který zvítězil nad všemi soupeři. Sylvester Stallone jako ROCKY Balboa přichází se svižným humorem, , srdcem na dlani a nezapomenutelnou silou.
DVD filmy - Robocop S. E. Road To Perdition Raising Arizona Putování S Pravěkými Zvířaty Purpurové řeky Přišli Do Cordury Přirozený Talent Příběh Vojáka Příběh Antwona Fishera Přežít Kriminál

Diskuse o DVD filmu Rocky

Co byste k filmu Rocky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

bimbo (14)04.01.2008 23:19
prvni dva dily jsou uzasny

bimbo (14)04.01.2008 23:19
prvni dva dily jsou uzasny

Petra (14)27.11.2007 20:46
Já moc box nemám ráda, ale Rocky je fakt nádhernej film, dokázala bych se na něj dívat pořád.

seznamka


DVD film Rocky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti