DVD Filmy
Rodina Sopránů Iii (boxset) - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rodina Sopránů Iii (boxset)

Rodina Sopránů Iii (boxset) Původní název: Battle of the Bulge
Hrají: Henry Fonda, Robert Shaw, Robert Ryan
Režie: Ken Annakin
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

V zimních měsících roku 1944, krátce před přelomem roku, jsou spojenecké armády připraveny zaútočit na Německo. Hitler však vymyslí poslední zoufalý plán – nařídí svým armádám znovu zabrat Francii a obsadit strategicky důležitý přístav v belgických Antwerpách. ”Battle of the Bulge” se snaží ukázat dosah konfliktu jak z perspektivy amerického důstojníka tajné služby, , tak velitele německé tankové brigády.
DVD filmy - Můj Soused Zabiják 2 Zlatíčko Zbohatni Nebo Chcípni Spongebob V Kalhotách Poslední Prázdniny Nekecej a Pádluj Manchurianský Kandidát Let Vetřelce Aeon Flux Poslední Pirát

Diskuse o DVD filmu Rodina Sopránů Iii (boxset)

Co byste k filmu Rodina Sopránů Iii (boxset) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rodina Sopránů Iii (boxset) | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti