DVD Filmy
Rodinka Na Tripu - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rodinka Na Tripu

Rodinka Na Tripu Původní název: Johnson Family Vacation
Hrají: Vanessa Williams, Shannon Elizabeth, Cedric The Entertainer, Bow Wow
Režie: Christopher Erskin
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

RODINKA NA TRIPU - nejdivočejší výlet roku! Dobrodružství jedné RODINY, která se pokouší zvládnout nevídané potíže (a přežít jeden druhého) na TRIPU napříč celou zemí. Na svécestě potkávají šíleného řidiče nákladního auta, , naloží stopaře holdujícího kultu woodoo a "odhalí" nebezpečí podezřelého hotelu. Špatná odbočka v Arizoně. V Coloradu nebrzdíme. Vězení v Kansasu. To je dokonalý rodinný výlet!
DVD filmy - Rocky Robocop S. E. Road To Perdition Raising Arizona Putování S Pravěkými Zvířaty Purpurové řeky Přišli Do Cordury Přirozený Talent Příběh Vojáka Příběh Antwona Fishera

Diskuse o DVD filmu Rodinka Na Tripu

Co byste k filmu Rodinka Na Tripu řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rodinka Na Tripu | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti