DVD Filmy
Rok jedna - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rok jedna

Rok jedna Původní název: Year One
Hrají: Michael Cera, Jack Black
Režie: Harold Ramis
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Byly dějiny tvořenytěmito chlapíky? Zed (Jack Black) a Oh (Michael Cera) vyvrávorali ze svého jeskynního obydlí v horách, aby se vydali na epickou cestu biblických rozměrů. Jeden je nemotorný lovec, druhý vlídný sběrač; společně se z nich stávají nezvyklí účastníci klíčových momentů dějin. Film ROK JEDNA režiséra a scénáristy - legendy komediálního žánru - Harolda Ramise (Na Hromnice o den více, Caddyshack, Přeber si to) je hrubý, sprostý, bláznivě absurdní, , rozkošně netaktní a taky neskutečně vtipný!
DVD filmy - Zábavný park Tygrův příběh Piráti z Karibiku 3: Na konci světa (2-disková edice) Jonas Brothers: 3D koncert Topaz Ani stín podezření Twister Ukradené Vánoce Tima Burtona - 2DVD Muzikál ze střední: Koncert Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

Diskuse o DVD filmu Rok jedna

Co byste k filmu Rok jedna řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rok jedna | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti