DVD Filmy
Rollerball (1975) - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rollerball (1975)

Rollerball (1975) Původní název: Rollerball
Hrají: James Caan, Maud Adams, Ralph Richardson, John Beck, Moses Gunn, Pamela Hensley, Barbara Trentham, John Houseman
Režie: Norman Jewison
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

ROLLERBALL (1975) - slavný film, který se stal předlohou US remaku. Je rok 2018. Už nejsou války. Zločin neexistuje. Je tu pouze ... hra. Ve světě, kde svrchovaně vládnou nelítostné společnosti, je tento zvrácený a barbarský sport jedinou možností, jak uvolnit stísněné a frustrované masy. Na svých obrazovkách lidé sledují "ROLLERBALL", brutální spojení fotbalu, motokrosu a hokeje. Jonathan E. (James Caan) je šampiónem. Je to muž, který má víc talentu, než by pro něj bylo dobré. Společnost mu vzala žena, kterou miluje (Maud Adams). ale nemůže mu nikdy vzít to, , co mu ještězbývá. Dokonce ani když mu lstivé vedení Korporace (John Houseman) doporučují jít na odpočinek ... jinak mu hrozí utrpení jako za starých časů. ROLLERBALL vás svými surrealistickými obrazy a napínavými akčními záběry chytne za srdce - a nepustí!
DVD filmy - Rollerball Rodinka Na Tripu Rocky Robocop S. E. Road To Perdition Raising Arizona Putování S Pravěkými Zvířaty Purpurové řeky Přišli Do Cordury Přirozený Talent

Diskuse o DVD filmu Rollerball (1975)

Co byste k filmu Rollerball (1975) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rollerball (1975) | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti