DVD Filmy
Rozjeď to! - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rozjeď to!

Rozjeď to! Původní název: Drumline
Hrají: Zöe Saldana, Orlando Jones, Nick Cannon
Režie: Charles Stone III
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Příběh odvážného mladíka Devona Milese (Nick Cannon) , který chce dovést svou školní kapelu k vítězství. sám je tím nejtalentovanějším bubeníkem, jaký kdy byl, ale velmi brzy zjistí, , že cesta na vrchol vyžaduje víc než nadání. A co teprve když mu hlavu zamotá láska?
DVD filmy - Rockerky Krvavé žně Fotbalová škola 30 případů majora Zemana 19+20 Armáda jednoho Sedm životů Dragonball: Evoluce Kdopak by se vlka bál Generace GEN Bezcenný syn

Diskuse o DVD filmu Rozjeď to!

Co byste k filmu Rozjeď to! řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rozjeď to! | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti