DVD Filmy
Rozsudek Smrti - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rozsudek Smrti

Rozsudek Smrti Původní název: Death Sentence
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 23.07.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:42:00 Rok natočení: 2007 Titulky CZ: Ano Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Anglicky Uhlazený manažer Nick Hume (Kevin Bacon) žije dokonalý život až do doby, kdy se jeho syn stane obětí iniciačního rituálu gangu a přijde o život. Pod tíhou zármutku Hume dospěje k závěru, že musí ochránit vlatní rodinu sám. Chce se pomstít a slíbí, že najde každého, , kdo má se zločinem něco společného. Vražda se stává nástojem jeho pomsty... Režisér filmu Saw: Hra o přežití James Wan a scénárista Ian Jeffers přepracovali do filmové podoby původní román Briana Garfielda.
DVD filmy - Divka V Modrem / Turbina Cestovani S Kim Alexis 1 Polibek Havrani Cervene Zavrzena Duse Muž, který věděl příliš mnoho FilmX Šťastni spolu FilmX Padlí andělé FilmX Přežít s vlky Spanish movie Stvořeni pro lásku FilmX

Diskuse o DVD filmu Rozsudek Smrti

Co byste k filmu Rozsudek Smrti řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rozsudek Smrti | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti