DVD Filmy
Rudá Křídla - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rudá Křídla

Rudá Křídla Žánr: Sportovní
Diskuse: Co na film říkáte?

RUDÁ KŘÍDLA - TRIUMF DOMINIKA HAŠKA - STANLEY CUP 2002. RUDÁ KŘÍDLA vylétla nejvýš - tým DETROIT RED WINGS získal STANLEY CUP 2002. DVD kazeta přináší ukázky ze zápasů play off v nichž DEITROIT postupně vyřadil týmy Vancouver Canucks, Saint Luls Blues, tradičního rivala Colorado Avalanche a ve finále pak celek Carolina Hurricanes. Nejdramatičtější momenty zápasů komentují hvězdy týmu DOMINIK HAŠEK, STEVE YZERMAN, LUC ROBITAILLE, , IGOR LARIONOV a další.
DVD filmy - Rozpuštěný a Vypuštěný Rozmarné Léto Rebelové Rákosníček a Povětří Rákosníček a Jeho Rybník Rákosníček a Hvězdy Příběhy Včelích Medvídků Princové Jsou Na Draka Princ Bajaja Princ a Večernice

Diskuse o DVD filmu Rudá Křídla

Co byste k filmu Rudá Křídla řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rudá Křídla | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti