DVD Filmy
Rudá záře nad Kladnem - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rudá záře nad Kladnem

Rudá záře nad Kladnem Diskuse: Co na film říkáte?

Film Rudá záře nad Kladenm byl natočen Vladimírem Vlčkem jako 30. domácí barevný film. Námětem mu byl román tehdejšího prezidenta Antonína Zápotockého, který byl napsán k 30. výročí založení Komunistické strany Československa. Děj filmu ukazuje složitou sociální situaci v životě kladenských dělníků v letech 1918-1921, přičemž vše vrcholí vznikem KSČ jako jediné správné možnosti pro obhajobu práv proletariátu. Hlavní roli Toníka, funkcionáře sociální demokracie, superstar, ztvárnil Josef Bek. 82 minut.


DVD filmy - 3 DVD Big Lebowski / Barton Fink / Záskok Muž a jeho pes 2DVD Luxusní edice Nic než pravda Aladin - Jafarův návrat Aladin a král zlodějů Kouzelníci z Wawerly : Film Mrkáček Čiko Admirál Synecdoche, New York My Little Pony: Tajná přání

Diskuse o DVD filmu Rudá záře nad Kladnem

Co byste k filmu Rudá záře nad Kladnem řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Kachňa11.01.2010 23:25
Líbilo se mi to, dobrá komedie. O založení KSČ ani jiný žánr není připustitelný.

Kláťa11.01.2010 23:24
docela použitelná dbDVD film Rudá záře nad Kladnem | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.