DVD Filmy
Rudý škorpion - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rudý škorpion

Rudý škorpion Původní název: Red Scorpion
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 13.06.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:38:00 Rok natočení: 1987 Titulky CZ: Ano Země: USA / Jižní Afrika Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: Anglicky Rudý škorpion Ruský důstojník tajné služby Nikolaj (Dolph Lundgren) je vyslán do Afriky, aby zlikvidoval vůdce povstalců, kteří bojují proti místnímu komunistickému režimu podporovanému Sovětským svazem. Nikolaj se rozhodne proniknout k povstalcům zdáním, , že se k nim přidá... Vidět válku z druhé strany ale může změnit i toho nejodhodlanějšího profesionála...
DVD filmy - Prokletí hrobky faraóna Coco Chanel a Igor Stravinsky Quo Vadis II Sabotér FilmX Sammyho dobrodružství Buffalo Soldiers Jak To Chodi U Hrochu (3 Dvd) Kasandřin sen FilmX Barbara Wood: Kolekce (5 DVD) Animália: Kolekce (5 DVD)

Diskuse o DVD filmu Rudý škorpion

Co byste k filmu Rudý škorpion řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rudý škorpion | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti