DVD Filmy
Rukojmí - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rukojmí

Rukojmí Původní název: Hostage
Hrají: Bruce Willis, Kevin Pollak, Ben Foster, Jonathan Tucker
Režie: Florent Siri
Žánr: Akční,Thriller,Kriminální
Diskuse: Co na film říkáte?

V New Yorku zuří válka gangů. V rámci vyřizování účtů mezi ruskou a čínskou mafií je unesena a držena jako rukojmí půvabná Kim Chang. Ve hře jsou i drogy a celý únos je zahalen rouškou tajemství. Její bratr Rick (RUSSELL WONG - Romeo musí zemřít) se proto rozhodne jednat na vlastní pěst a najme si soukromého detektiva Connora Spearse (CASPER VAN DIEN - Partneři, Python) aby mu sestru přivedl zpět. Jejich pátrání není po chuti ani Rusům, ani Číňanům, nemluvě o policejním inspektoru Jensenovi, který by s Connorem rád srovnal jeden starý dluh. I při skvělé znalosti bojových umění a newyorského podsvětí se tak mají Connor s Rickem dost co ohánět, , aby ze své mise vyvázli se zdravou kůží.
DVD filmy - Recept Na Lásku Přísaha První Po Bohu Pravidla Boje Poslední Mise Posedlá Pod Kontrolou Peklo Paparazzi Pán Zlodějů

Diskuse o DVD filmu Rukojmí

Co byste k filmu Rukojmí řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Rukojmí | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti