DVD Filmy
Růžový Panter - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Růžový Panter

Růžový Panter Původní název: Pink Panther
Žánr: Komedie
FilmyX.cz záznam: Růžový panter
Diskuse: Co na film říkáte?

Když někdo zavraždí fotbalového trenéra a ukradne jeho Růžového pantera - diamant nevyčíslitelné hodnoty, celá Francie je vzhůru nohama. Naštěstí se případu ujímá inspektor Jacques Clouseau.Nemá sice ani jednu stopu, ale to je pro něj bezvýznamný detail. Se svým partnerem Gilbertem Pontonem se řítí od jedné nehody k další a zanechávají za sebou zmatek na pařížských bulvárech i v ulicích New Yorku. Dokáže Clouseau svést popovou hvězdu Xanii? Dovede šéinspektora Dreyfuse k nepříčetnosti? Chytí zabijáka a získá zpět ztracený diamant? Kde se objeví inspektor Clouseau, , tam není nic nemožné.
DVD filmy - Ve Stínu Pravdy Finty Dicka a Jane Kamenný Most Pasti, Pasti, Pastičky Povolání: Reportér Bohémové Moulin Rouge Predator Mariňák Karcoolka

Diskuse o DVD filmu Růžový Panter

Co byste k filmu Růžový Panter řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Růžový Panter | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti