DVD Filmy
Růžový panter 2 (2008) - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Růžový panter 2 (2008)

Růžový panter 2 (2008) Původní název: Pink Panther 2 (2008)
Hrají: Jean Reno, Steve Martin, Andy Garcia
Režie: Harald Zwart
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

STEVE MARTIN se vrací jako geniální ztřeštěný inspektor Jacques Clouseau v komedii, která zaručeně rozesměje celou rodinu! Když někdo postupně uloupí legendární poklady z celého světa včetně nesmírně cenného diamantu Růžový panter, Clouseau je povolán k týmu těch nejlepších světových detektivů, kteří musí dopadnout lupiče dřív, než znovu udeří. Ve vedlejších rolích fi lmu se objevují JEAN RENO, ALFRED MOLINA, ANDY GARCIA, , LILY TOMLIN a JOHN CLEESE. Růžový panter 2 si získá vaše srdce a vyvolá vám úsměv na tváři!
DVD filmy - Maturitní sex Žena za pultem I. Motel smrti Lekce umírání Okřídlené bytosti Loudilové Dračí past Simpsonovi 2. série Stiletto Poklad hraběte Chamaré

Diskuse o DVD filmu Růžový panter 2 (2008)

Co byste k filmu Růžový panter 2 (2008) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Růžový panter 2 (2008) | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti