DVD Filmy
Rychlý Jako Blesk - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Rychlý Jako Blesk

Rychlý Jako Blesk Původní název: Rapid Fire
Hrají: Brandon Lee, Powers Boothe, Nick Manusco
Režie: Dwight Little
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Neozbrojený a velmi nebezpečný. RYCHLÝ JAKO BLESK. Je důležitým svědkem, proto ho obchodníci s drogami chtějí umlčet. Nemá zbraně, policie mu nemůže poskytnout ochranu, a tak se musí spolehnout sám na své ruce a nohy - je mistrem bojových umění a RYCHLÝ JAKO BLESK. Brandon Lee (syn Bruce Leeho) je Jake Lo - student, , bojující proti mafii.
DVD filmy - Rudá Voda Rollerball (1975) Rollerball Rodinka Na Tripu Rocky Robocop S. E. Road To Perdition Raising Arizona Putování S Pravěkými Zvířaty Purpurové řeky

Diskuse o DVD filmu Rychlý Jako Blesk

Co byste k filmu Rychlý Jako Blesk řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

BOb (1)03.07.2008 20:06
Rycly jako smrt :D

seznamka


DVD film Rychlý Jako Blesk | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti