DVD Filmy
Sám Doma 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sám Doma 2

Sám Doma 2 Původní název: Home alone 2
Hrají: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern
Režie: Chris Columbus
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

SÁM DOMA 2 - další dobrodružství KEVINA, tentokrát je sám v NEW YORKU. Naštěstí má s sebou tatínkovu peněženku. Další dobrodružství KEVINA, tentokrát v New Yorku. Z báječných prázdnin se stává opět těžká bitva, když zde potkává své staré známé lupiče, , kteří se mu chtějí pomstít.




DVD filmy - Oko Za Oko Ocelový Orel 3 Vládce Temnot Stopař Duchů Šašek a Královna Pat a Mat 6. Utrpení Mladého Boháčka Elvisovy Začátky Štastné Konce Noční Hlídka

Diskuse o DVD filmu Sám Doma 2

Co byste k filmu Sám Doma 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Nikola (10)12.04.2008 14:31
Proc tady nejsou videa

seznamka






DVD film Sám Doma 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti