DVD Filmy
Šaman - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Šaman

Šaman Původní název: Medicine Man
Hrají: Sean Connery, Lorraine Bracco
Režie: John McTiernan
Žánr: Dobrodružný
Diskuse: Co na film říkáte?

ŠAMAN - vynalezl lék proti rakovině. Vzápětí vzácnou formuli ztratil. Podaří se mu ji znovu najít ??? Hluboko v nehostinných pralesích Jižní Ameriky objevil vyjimečný vědec s netradičními výzkumnými způsoby lék proti rakovině. Po šestileté analýze Dr. Robert Campbell (Sean Connery), původem biochemik, se dostal na stopu zázraku. Ovšem těsně než mohl překvapit svět neuvěřitelným lékařským objevem, vzácnou formuli ztratil a teď se ji pokouší ze všech sil znovu nalézt navzdory času a pokračujícímu ničení pralesa. Nečekaně je ale vyrušen příjezdem Dr. Rae Crainové (Lorraine Bracco), která byla vyslána, abyvypátrala Dr. Campbella a jeho aktivity. Po nevlídném prvním setkání se jejich vzájemný vztah postupně změní v oboustranný respekta nakonec i lásku, , která vykvetla vně překrásné exotické flory i fauny pralesa.
DVD filmy - Supersvůdníci 2 Supersvůdníci Stvoření Monstra Strach.com Stir Crazy Stigmata Stav Milosti Stát Se Hvězdou Spravedlnost Pro Všechny Solaris

Diskuse o DVD filmu Šaman

Co byste k filmu Šaman řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Šaman | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti