DVD Filmy
Sand Pebbles - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sand Pebbles

Sand Pebbles Hrají: Steve McQueen, Richard Attenborough, Richard Crenna, Candice Bergen
Režie: Robert Wise
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

SAND PEBBLES = americká válečná loď. Film SAND PEBBLES je výpravným filmem z doby, kdy Čínu spravovaly západní mocnosti a jejich vojenské jednotky křižovaly celou zemízmítanou občanskou válkou. SAND PEBBLES je americkou válečnou lodí, která má zaúkol hlídkovat na přiděleném území. Jak se situace postupně začíná zhoršovat, , přibývá jim další důležitá povinnost ochránit americké občany a přivést je v pořádku ze svých sídel. Budete sledovat především osudy námořníků Jakea Holmana (Steve McQueen) a Frenche (Richard Attenborough) na jejich nelehké cestě touto obrovskou zemí.
DVD filmy - Sahara S.w.a.t. Řetězová Reakce Řekni,že Ano Řekni, že To Tak Není Ředitel školy Rychlý Jako Blesk Rudá Voda Rollerball (1975) Rollerball

Diskuse o DVD filmu Sand Pebbles

Co byste k filmu Sand Pebbles řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sand Pebbles | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti