DVD Filmy
Sandokan 3. a 4.část - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sandokan 3. a 4.část

Sandokan 3. a 4.část Diskuse: Co na film říkáte?

V roce 1884 vznikl na základě historické skutečnosti dobrodružný román Tygr z Malajsie od Emilia Salgariho, který měl velký ohlas u čtenářů. Filmová verze přilákala v roce 1976 teměř celou jednu generaci diváků před televizní obrazovky nejen exotickými přírodními scenériemi či charismatickým představitelem Sandokana v podání Kabira Bediho, ale také jeho romantickým vztahem s Mariannou na pozadí anglické nadvlády. Původní dabing ČT, 114 minut.


DVD filmy - Kirikou v divočině Diamantoví psi Saw IV Ďáblové Inland Empire FilmX Popelka Teletubbies | 2 Teletubbies | 1 Poslední dny Gladiator

Diskuse o DVD filmu Sandokan 3. a 4.část

Co byste k filmu Sandokan 3. a 4.část řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Jana (54)09.03.2009 07:47
Nejlepší co jsem kdy viděla
Prostě to se už nikde nevidí .....

Ozon (14)21.10.2008 11:02
SuuppeerrDVD film Sandokan 3. a 4.část | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.