DVD Filmy
Šašek a Královna - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Šašek a Královna

Šašek a Královna Hrají: Bolek Polívka, Chantal Poullain
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

V představení jde o postižení dvou odlišných životních postojů, o vztah moci a podřízenosti, o střet mezi despotou a svobodným tvůrcem, o polaritu lásky a nenávisti, života a smrti. To vše je zachyceno prostřednictvím dialogů, , pantomimických výstupů i originálních gagů kruté KRÁLOVNY a jejího ŠAŠKA.
DVD filmy - Pat a Mat 6. Utrpení Mladého Boháčka Elvisovy Začátky Štastné Konce Noční Hlídka Létající Oko Most osudu Zlí Hoši Zabít Je Snadné Valiant

Diskuse o DVD filmu Šašek a Královna

Co byste k filmu Šašek a Královna řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Šašek a Královna | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti