DVD Filmy
Saturnin - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Saturnin

Saturnin Hrají: Oldřich Vízner, Ondřej Havelka
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Filmové zpracování slavné humoristické knihy Zdeňka Jirotky Mladý muž dobrého spllečenského psotavení a vychování trochu konzervativní získá ne vl. vinou, sluhu Saturnina. Ten se de facto stane pánem svého zaměstnavatele a způsobí v jeho dosud poklidném životě řadu překvapivých zvratů a situací. Ty by se bez Saturnina daly těžko zvládnout, už proto ne, , že by bez něj pravděpodobně nikdy nenastaly. Přelouhou se stala stejnojmenná kniha Zdeňka Jirotky.
DVD filmy - Panna a Netvor Happy Tree Friends - Třetí úder Happy Tree Friends - Druhý Chod Velká Ryba Umění Loupit Údolí Stínů Terminator 3 Vzpoura Strojů Rambo 1 Přežili Jsme Ardeny Poslední Dny Pompejí

Diskuse o DVD filmu Saturnin

Co byste k filmu Saturnin řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Saturnin | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti