DVD Filmy
Saw VI - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Saw VI

Saw VI Původní název: SAW VI
Hrají: Tobin Bell, Costas Mandylor
Režie: Kevin Greutert
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?

Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, , řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo?
DVD filmy - Princezna Mononoke FilmX Krajina Přílivu Film-x Čtvrtý druh Astro Boy JCVD O kapitalismu s láskou Astronautova žena Stínu neutečeš Monty Python: Copak je to za Mesiáše... 3 DVD Krimi s Rudolfem Hrušínským

Diskuse o DVD filmu Saw VI

Co byste k filmu Saw VI řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Saw VI | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti