DVD Filmy
Sbal Prachy a Vypadni - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sbal Prachy a Vypadni

Sbal Prachy a Vypadni Původní název: Lock, Stock and Two Smoking Bar
Hrají: Jason Flemyng, Dexter Fletcher, Nick Moran, Jason Statham, Steven Mackintosh, Vinnie Jones, Sting
Režie: Guy Ritchie
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Sbal Prachy a Vypadni

Mají na kahánku a pouze týden na vrácení dluhu - tak SBAL PRACHY A VYPADNI! Tom, Soap, Eddy a Bacom přemýšlí jak bez práce přijít k velkým penězům. Využijí proto toho, že jeden z nich je geniální karetní hráč a tak dají dohromady pracně naspořených 100 000 liber a vyrazí do Harryho tajné herny. Výsledek je ale zdrcující - dluží Harrymu něco přes půl miliónu, který musí do týdne vrátit, pokud se nechtějí setkat s Harryho "vymahači". Co teď? Rozhodnou se proto okrást své sousedy, kteří se chystají uloupit marihuanu jistým pěstitelům. To vypadá slibně! Netuší však, , že prodat ji nebude žádná legrace a londýnské podsvětí je malé. Zaplatit dluh tedy nebude asi žádný med ... "Jednou něco ukradneš a už se vezeš ... "


internetový obchod

DVD filmy - Sand Pebbles Sahara S.w.a.t. Řetězová Reakce Řekni,že Ano Řekni, že To Tak Není Ředitel školy Rychlý Jako Blesk Rudá Voda Rollerball (1975)

Diskuse o DVD filmu Sbal Prachy a Vypadni

Co byste k filmu Sbal Prachy a Vypadni řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

smolda (25)15.10.2007 13:15
No bezkonkurenčně super gangsterova.Rozhodně se na to podívat.
Motiv zamotanj slušně ale promyšlený je vyborně.

seznamka


DVD film Sbal Prachy a Vypadni | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti