DVD Filmy
Sběratel Polibků - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sběratel Polibků

Sběratel Polibků Původní název: Kiss the Girls
Hrají: Morgan Freeman, Ashley Judd, Cary Elwes
Režie: Gary Fleder
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Osm unesených žen. Všechny jsou krásné, mají talent a hrozí jim smrtelné nebezpečí. Tři už byly brutálně zavražděny, ostatní může ještě zachránit detektiv Alex Cross, s pomocí lékařky Kate McTiernanové. Jí jediné se totiž podařilo maskovanému psychopatovi, který si říká Casanova, uniknout. Mezi unesenými dívkami je také Alexova neteř Naomi a čas utíká. V sázce je úplně vše, , protože "sběratel" je mimořádně nebezpečný protivník.
DVD filmy - Prvotní Strach Proud času Pokušení Perfektní Skore On a Clear Day Nejhorší Obavy Nebe Může Počkat Muž Zvaný Kůň Molly Maguires Mladý Sherlock Holmes

Diskuse o DVD filmu Sběratel Polibků

Co byste k filmu Sběratel Polibků řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sběratel Polibků | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti