DVD Filmy
Scanner: Policajt - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Scanner: Policajt

Scanner: Policajt Původní název: Scanner Cop
Diskuse: Co na film říkáte?

Představte si policajta, který umí číst ve vaší mysli... a pak ji odhodí pryč! Jeho táta byl scanner. On sám je scanner. Samuel Staziak byl jedním zdětí, jejichž vývoj ovlivnil pochybný testovací lék. Ten u svých obětí nastartoval výjimečné telepatické schopnosti a umění číst lidskou paměť a ovlivňovat jeho činy. Bohužel má tento preparát také hrůzné vedlejší účinky. Smysly scannerů jsou tak napnuté, že ztoho časem úplně zešílí. Jedinou zmírňující látkou je ephemerol, který omezuje možnosti skenování. Pokud ho však člověk nebere, stává se časovanou bombou, připravenou kdykoliv vybuchnout. Proto se také Samuel Staziak dává křadám policie, aby své pekelné umění využil pro boj se zločinem. Jeho soupeřem však nebude nikdo menší, než samotný otec všech scannerů.

Scanner Cop, USA
Hrají: Daniel Quinn, Darlanne Fluegel, Richard Grove, Hilary Shepard, James Horan, Gary Hudson, Ben Reed, Richard Lynch.
Scénář: John Bryant, Pierre David, George Saunders, David Cronenberg.
Režie: Pierre David

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 90 minut
Titulky:české
USA 1994
DVD filmy - Shootfighter 2: Msta Skrytý nepřítel Na druhom brehu sloboda Prerušená pieseň Hľadači svetla Rumjancevův případ Kanibal! Muzikál Příšera z šatníku Karty jsou rozdány Ruský tranzit 2. DVD

Diskuse o DVD filmu Scanner: Policajt

Co byste k filmu Scanner: Policajt řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Scanner: Policajt | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti