DVD Filmy
Schůzka S Cizincem - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Schůzka S Cizincem

Schůzka S Cizincem Původní název: Never Talk To Strangers
Hrají: Antonio Banderas, Dennis Miller, Rebecca De Mornay, Peter Hall, Harry Dean Stanton, Len Cariou
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

SCHůZKA S CIZINCEM. Nikdy neotvírej své srdce ... Nikdy se neobracej zády ... Doktorka Sarah Taylorová (Rebecca DeMornay) je kriminální psycholožkou s vynikajícími analytickými schopnostmi. Prohlédne i dokonalé lži hromadného vraha Maxe Cheskiho (H.D.Stanton), který předstírá choromyslnost. V obchodě se Sarah seznamuje s okouzlujícícm a tajemným Tonym Ramirezem (Antonio Banderas), který mění její život ve vyčerpávající a vášnivý, milostný román. Přichází však řada zvláštních událostí ... Někdo jí položil suché květiny na práh, zabil její milovanou kočku, zanechal podivné zprávy na záznamníku ... Komu může věřit??? Svému záhadnému příteli, , hamižnému sousedovi (Denis Miller) nebo svému deviantskému pacientovi Cheskimu? Odpověď najdete v tomto úžasném erotickém thrilleru.
DVD filmy - Sbal Prachy a Vypadni Sand Pebbles Sahara S.w.a.t. Řetězová Reakce Řekni,že Ano Řekni, že To Tak Není Ředitel školy Rychlý Jako Blesk Rudá Voda

Diskuse o DVD filmu Schůzka S Cizincem

Co byste k filmu Schůzka S Cizincem řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Schůzka S Cizincem | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti