DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Scooby-doo 2: Nespoutané Příšery

Scooby-doo 2: Nespoutané Příšery Původní název: Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed
Hrají: Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Seth Green, Tim Blake Nelson, Peter Boyle, Alicia Silverstone, Andrew Jackson
Režie: Raja Gosnell
Žánr: Rodinný
Diskuse: Co na film říkáte?

To je něco! Taková monstrózní parta příšer tady ještě nebyla! Dejte ty nechuťáky dohromady se Scooby-Dooem a ostatními ze společnosti Záhady s.r.o., a získáte dokonalý recept na rodinnou zábavu.Maskovaný mizera se rozhodne zničit městečko Coolsville strojem, který vytváří skutečné verze dřívějších nepřítel společnosti Záhady s.r.o. jako Megavoltič, Cukrový vatovec, Kostrouni a Pteroduchtyl. Fred (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggy (Matthew Lillard), Velma (Linda Cardellini) a Scooby-Doo se pustí do vyšetřování, které zanechá v Shaggym a Scoobym pochybnosti o jejich roli v Záhadách s.r.o. Celí nedočkaví předvést své detektivní schopnosti, vymyslí svůj tajný plán, jak celou záhadu vyřešit. Dokážou všichni společně rozmotat jejich nejspletitější případ? K vytvoření tohoto zábavně ztřeštěného filmu přispěli svou účastí také Seth Green, Alicia Silverstone a Peter Boyle.To musíte vidět!


DVD filmy - Rio Bravo Případ Pelikán Přepadení V Pacifiku Přepadení 2: Temné území Přeber Si To Znovu Přeber Si To Poslední Skaut Poslední Samuraj Poslední Mohykán Plastická Chirurgie S. R. O. (1. Série)

Diskuse o DVD filmu Scooby-doo 2: Nespoutané Příšery

Co byste k filmu Scooby-doo 2: Nespoutané Příšery řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Petr (10)16.07.2007 13:11
suprovni

01.12.2006 15:16
Je to nejlepší film ,který kde kdo mohl natočit

123456789 (14)25.11.2006 17:45
až to uvidim tak vam neco reknu__!!§

seznamka

DVD film Scooby-doo 2: Nespoutané Příšery
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.