DVD Filmy
Scooby-doo: Abrakadabra! - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Scooby-doo: Abrakadabra!

Scooby-doo: Abrakadabra! Původní název: Scooby-Doo: Abra Cadabra Doo!
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Když musí osamělá kouzelnická škola čelit nebezpečí, hrozícímu od fantastické létající příšery zvenčí i ďábelských sil uvnitř, dá se říct jen jedno: Abrakadabra-Doo! A je tu nejnovější celovečerní případ pro Scooby-Dooa a tým Záhady s.r.o. Celá parta se vydala navštívit Velminu sestru Madelyn, která nastoupila na Kouzelnickou akademii Whirlena Merlina, a vyskočí toho na ně víc než jen králík z klobouku. Hrabivý zmrzlinářský magnát chce školu zavřít, vřískající bánší děsí lidi na potkání a mýtický tvor - napůl drak a napůl lev – zvaný gryf je, jak se zdá, velmi skutečný. Dokáží se Scooby-Doo, Shaggy, Daphne, Fred a Velma naučit dost profesionálních triků, aby odhalili tajemství, superstar, které školu zachrání? Abrakadabra! Ve společnosti těchto luštitelů záhad je legrace vždycky kouzelná.


internetový obchod

DVD filmy - Gamer Tommy FilmX 2 DVD Den poté / 28 dní Bouřlivé Dny - Paramount Stars Tajemství nových dinosaurů: Kolekce (5 DVD) Svět přírody: Kolekce (6 DVD) Příběh o Indii 2 DVD Oceány kolekce Válka století 2 DVD BBC Rozum a cit:Kolekce (3 DVD)

Diskuse o DVD filmu Scooby-doo: Abrakadabra!

Co byste k filmu Scooby-doo: Abrakadabra! řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Roman (10)15.08.2010 14:21
Jeto dobrý film,ale až na to že zvuk jde napřed.

Roman (10)15.08.2010 14:20
Jeto dobrý film,ale až na to že zvuk jde napřed.DVD film Scooby-doo: Abrakadabra! | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.