DVD Filmy
Sedm - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sedm

Sedm Původní název: Se7en
Hrají: Brad Pitt, Gwyneth Paltrow, Morgan Freeman
Režie: David Fincher
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Brad Pitt (Dannyho parťáci, Klub rváčů) a Morgan Freeman (Nejhorší obavy, Sběratel polibků) se představují v hlavních rolích nemilosrdného psychologického thrilleru o dvou detektivech pátrajících po brutálním sériovém vrahovi, který si své oběti vybírá podle sedmi smrtelných hříchů.Strhující klasický film, ve kterém dále hraje držitelka Ceny Akademie Gwyneth Paltrow*, natočil David Fincher (Úkryt, , Klub rváčů). Sedm vás přiková do sedadel!
DVD filmy - Ally McBealová Dvanáct do tuctu Sirotčinec Kamarádova holka Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám Flipper a Lopaka 3 Nils Holgersson Dobrodružná cesta malého chlapce Pokojný bojovník Vy nám taky, šéfe! Glastonbury /film/

Diskuse o DVD filmu Sedm

Co byste k filmu Sedm řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sedm | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti