DVD Filmy
Sedm Smrtelnych Hrichu 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sedm Smrtelnych Hrichu 2

Sedm Smrtelnych Hrichu 2 Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 04.04.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:30:00 Rok natočení: 2008 Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Sedm smrtelných hříchů 2: Obžerství, Smilstvo Obžerství O hříchu obžerství či nestřídmosti se Bible sice výslovně nezmiňuje, avšak již ve 4. století křesťané věřili, že přejídání by je mohlo přivést do pekla. V temném středověku byli teologové toho názoru, že existuje celkem sedm způsobů, jak se lidé mohou dopustit hříchu obžerství, včetně přejídání či požitkářství. V Božské komedii Dante líčí, že hříšnici jsou v pekle nuceni pojídat ropuchy a jinou havěť. Nestřídmost je považována za příčinu obezity a alkoholizmu a v boji proti tomuto hříchu byly a jsou využívány veškeré dostupné prostředky, náboženské půsty či prohibici nevyjímaje. Smilstvo Křesťanství vždy považovalo rozkoš za hřích, zatímco ve starověkém Řecku a Římě byla opěvována. Dějiny ovšem v tomto ohledu odhalily mnohá překvapení, včetně orgií gnostických křesťanů, puritánských zákonů zakazujících tělesnou lásku i vymítačů, kteří sváděli bitvu o lidské duše se smilným démonem jménem Ašmodaj. Moderní vědci jsou přesvědčeni, , že rozkoš či smyslnost je dána spíše naší genetickou výbavou než svobodnou volbou. Mohou to ovšem dokázat?
DVD filmy - 5. Dimenze 1 - Vymitani Dabla Police Story 2 Male Rodinne Vrazdy Agathy Christie 4 Vrazedni Ptaci Lazytown 1 (slim) Historie Nacismu 1. Cast Evangelion: 1.11 - Monstrum Gacy Svet Ve Valce (9 Dvd) Zivot Na Jine Planete

Diskuse o DVD filmu Sedm Smrtelnych Hrichu 2

Co byste k filmu Sedm Smrtelnych Hrichu 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sedm Smrtelnych Hrichu 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti