DVD Filmy
Sedm životů - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sedm životů

Sedm životů Původní název: Seven Pounds
Hrají: Will Smith, Rosario Dawson
Režie: Gabriele Muccino
Žánr: Drama
FilmyX.cz záznam: Sedm životů
Diskuse: Co na film říkáte?

Na Cenu Akademie nominovaný Will Smith (Nejlepší herec v hlavní roli Štěstí na dosah, 2006) představuje Bena Th omase, muže na rozcestí, jenž hledá cestu, jak odčinit své minulé hříchy. Pak objevuje, že má schopnost změnit osudy sedmi cizích lidí, kteří si zaslouží druhou šanci. Když se ale Ben zamiluje do ženy, která mezi ně patří, musí se rozhodnout, jestli odhalí své tajemství i za cenu toho, že svůj plán nedokončí. Autoři snímku Štěstí na dosah uvádějí film SEDM ŽIVOTŮ - emocionálně nabitý a úchvatně tajemný film s duší, něžným milostným příběhem a uplakaným, , přesto však radostně inspirativním závěrem (MOVIEGUIDE).
DVD filmy - Dragonball: Evoluce Kdopak by se vlka bál Generace GEN Bezcenný syn Barton Fink Růžový panter 2 (2008) Maturitní sex Žena za pultem I. Motel smrti Lekce umírání

Diskuse o DVD filmu Sedm životů

Co byste k filmu Sedm životů řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Luciee (15)12.02.2010 20:00
Hra na city...nejkrásnější film plných emocí.Velmi dlouho jsem o filmu přemýšlela..kéžby takovej člověk existoval..PS:doporučuji tisíce kapesníků :D..

seznamka


DVD film Sedm životů | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti