DVD Filmy
Sedmá Sindibádova Plavba - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sedmá Sindibádova Plavba

Sedmá Sindibádova Plavba Původní název: The 7th Voyage of Sinbad
Hrají: Richard Eyer, Kathryn Grant, Kerwin Mathews
Režie: Nathan Juran
Žánr: Dobrodružný
Diskuse: Co na film říkáte?

SINDIBÁD (Kerwin Mathews), legendární námořník a princ z Bagdádu, vyplouvá směrem k záhadnému ostrovu Vollosa s nadějí, že zde získá vejce obrovského dravého ptáka. Toto vejce by mohlo pomoci princezně Parise (Kathryn Grant), zmenšené do velikosti palce zlým kouzelníkem Sokurahem (Torin Thatcher), získat opět normální velikost. Parisa na ostrově osvobozuje z magické lampy Džina a společně s ním a SINDIBÁDEM bojují proti Kyklopům lidojedům, dvouhlavému dravci, ohnivému drakovi a kostře, oživené Sokurahem. Aby Parisa mohla být opět zvětšena, , musejí porazit všechny příšery.
DVD filmy - Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer Past Na žraloka Rande Měsíce Rocky Balboa Nehýbej Se Za Mořem Paměti mystika Asterix a Vikingové

Diskuse o DVD filmu Sedmá Sindibádova Plavba

Co byste k filmu Sedmá Sindibádova Plavba řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sedmá Sindibádova Plavba | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti