DVD Filmy
Šerif - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Šerif

Šerif Původní název: The Badge
Hrají: Billy Bob Thornton, Patricia Arquette, William Devane, Tom Bower, Julie Hagerty, Hill Harper
Režie: Robby Henson
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Darl (BILLY BOB THORNTON – Nesnesitelná krutost, Alamo), šerif městečka v Louisianě, vyšetřuje neobvyklou vraždu transsexuála nalezeného v místní bažině. V pátrání mu pomáhá manželka oběti Scarlett (PATRICIA ARQUETTE – Stigmata, Slez ze stromu), striptérka, která Darlovi umožní proniknout do bizarního erotického podsvětí. Oba se ale ocitnou ve spletité hře na kočku a myš. Do vraždy jsou zapleteni i vysoce postavení politici a odhalení pravdy je to poslední, , co by si přáli.
DVD filmy - Šedá Zóna Swordsman 2 Swordsman Svět Zítřka Stíny Strachu Správnej Polda Spoušť Sk8aři Sedmý Hřích Sám V Temnotě

Diskuse o DVD filmu Šerif

Co byste k filmu Šerif řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Šerif | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti