DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sesterstvo Putovních Kalhot

Sesterstvo Putovních Kalhot Původní název: Sisterhood of the Traveling Pants
Hrají: Amber Tamblyn, Alexis Bledel, America Ferrera, Blake Lively, Jenna Boyd, Bradley Whitford
Režie: Ken Kwapis
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Příběh jednoho zvláštního léta podle bestselleru Ann Brasharesové. Čtyři dlouholeté přítelkyně se musí poprvé rozejít na delší dobu. Na společném nákupu objeví podivné džíny, které všem perfektně padnou. Rozhodnou se toho využít a zůstat díky kalhotám v kontaktu. Každá dívka si džíny ponechá na týden a uvidí, jestli jí přinesou štěstí, pak je pošle dál. Za každým týdnem se skrývá příběh a i když mezi kamarádkami leží mnoho mil, stále existuje pouto v podobě putovních kalhot, které jim umožňuje sdílet radosti, lásky i strasti.


DVD filmy - Polární Expres Dům Voskových Figurín Čekej Do Tmy Svět Ve Válce 8 Mm 2 Moje Krásná čarodějka X- Men Vidláci V Rusku Po čem ženy Touží Hannibal

Diskuse o DVD filmu Sesterstvo Putovních Kalhot

Co byste k filmu Sesterstvo Putovních Kalhot řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Naty (17)18.06.2007 16:24
Mě se ten film líbí taky....ale hlavně je krásnej soundtrack k tomuto filmíku;)

Naty (17)18.06.2007 16:23
Mě se ten film líbí taky....ale hlavně je krásnej soundtrack k tomuto filmíku;)

Katka (13)23.09.2006 21:59
Film byl oprvdu super, bylo to o ůžasným přátelství a zvláštních situacích film mě dojal ale hlevně zaujmul byl to užasnej film hodně moc

Mája (14)30.08.2006 13:47
Tanhle film se mi líbil fakt strašně moc...když jsem ho zapla, tak jsem si říkala: Proboha, co to je??? Ale pak mě to fakt zaujalo. A neomrzí mě ani když se na to koukám znova! =))

Lucka (17)12.08.2006 14:56
Je to hezký a docela i vtipný. Většinou, když čtu dřív knížku a pak vidím filmovou podobu, tak mě film zklame, tady se to ale nestalo. :-)

seznamka

DVD film Sesterstvo Putovních Kalhot
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.