DVD Filmy
Sex a lži města hříchu: Skandál Teda Biniona - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sex a lži města hříchu: Skandál Teda Biniona

Sex a lži města hříchu: Skandál Teda Biniona Původní název: Sex and Lies in Sin City
Hrají: Mena Suvari, Matthew Modine
Režie: Peter Medak
Žánr: Thriller a krimi
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Sex a lži města hříchu: Skandál Teda Biniona

Sami se rozhodněte, na čí straně je pravda v tomto napínavém filmu natočeném podle skutečného příběhu o velkém lasvegaském skandálu. Ted Binion (Matthew Modine TV seriál Tráva) patří jako majitel proslulého kasina Horseshoe mezi honoraci Las Vegas. Je bohatý, neurvalý, chlípný. Když se v místním striptýzovém klubu zamiluje do Sandy Murphy (Mena Suvari Americká krása) , zároveň s ní se zaplétá i do sítě drog a podvodů, ze které není úniku. Jeho smrt je nejprve hodnocena jako předávkování, ale po naléhání Binionovy sestry Becky (Marcia Gay Harden TV seriál Damages V ohrožení života) je případ překlasifikován na podezření z vraždy. Je na Sandy a jejím příteli (Johnathon Schaech - Karanténa) , aby zjistili, kde se skrývá pravda v šokujícím příběhu lásky, jež poněkud zkysla a touhy, , která se vymkla kontrole.


internetový obchod

DVD filmy - Pošťák Pat - nové příběhy | 1 - Ukradené jahody Polární bouře Na odstřel Nesnesitelná krutost Občan Havel přikuluje Kdo najde přítele, najde poklad Andělé a démoni Barbie – Princezna z ostrova Annie Hallová Zázrak v New Yorku (1947)

Diskuse o DVD filmu Sex a lži města hříchu: Skandál Teda Biniona

Co byste k filmu Sex a lži města hříchu: Skandál Teda Biniona řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sex a lži města hříchu: Skandál Teda Biniona | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti