DVD Filmy
Sex, lži a video - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sex, lži a video

Sex, lži a video Původní název: Sex, Lies, and Videotape
Hrají: Andie MacDowell, James Spader
Režie: Steven Soderbergh
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

V této erotické komedii je nezvyklý vztah tří titulních postav odhalován skrze sex, lži a video s doutnající smyslností a kousavým humorem. James Spader (TV seriál Kauzy z Bostonu) si odnesl Cenu pro nejlepšího herce z Filmového festivalu v Cannes za svůj geniálně nenápadný a svůdný výkon v roli Grahama, dlouho ztraceného přítele ze studií, který se vrací zpátky do města a zásadně ovlivňuje životy Johna, do sebe zahleděného sukničkáře, jeho andělské ženy Ann a její vyzývavé sestry Cynthie. Jeden po druhém jsou zataženi do Grahamova velmi osobního projektu, který všechny vztahy navždy promění. Velkolepá komediální filmová prvotina režiséra Stevena Soderbergha (Dannyho parťáci, Traffic Nadvláda gangů, Erin Brockovich) nabízí i strhující výkony Petera Gallaghera (Americká krása) , , Andie MacDowell (Michael) a Laury San Giacomo (TV seriál Just Shoot Me).
DVD filmy - Bořek stavitel | Bořek z Buffala 3 DVD Big Lebowski / Barton Fink / Záskok Muž a jeho pes 2DVD Luxusní edice Nic než pravda Aladin - Jafarův návrat Aladin a král zlodějů Kouzelníci z Wawerly : Film Mrkáček Čiko Admirál Synecdoche, New York

Diskuse o DVD filmu Sex, lži a video

Co byste k filmu Sex, lži a video řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sex, lži a video | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti