DVD Filmy
Sexy Party - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sexy Party

Sexy Party Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 10.05.2010 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:29:00 Rok natočení: 2002 Titulky CZ: Ano Země: Německo / USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Anglicky Studentský život je jeden velký mejdan, a tak už je Van Wilder na škole sedm let, aniž by nějak zvlášť pokročil. Zato si dokonale užívá a rozvíjí nejrůznější společenské aktivity. Jenomže pro takový typ studentské zahálky nemá pochopení jeho otec, který se rozhodne odstřihnout syna od rodinných financí. Hrozí konec bezstarostnému lenošení, které oplývá radovánkami, žertíky a výstřednostmi, , a je potřeba jednat. Wilder musí získat peníze stůj co stůj! Téhle dobře rozjeté párty totiž nesmí být konec!
DVD filmy - Hra Na Vraha 3x Vanocni Special I. Darwinovy Ceny Draculovy Nevesty Yesmeni Divoky Mesias 3x Vanocni Special Ii. Besneni V Pacifiku - Dvd 3 Tri Esa Criss Angel: Mistr Magie 5

Diskuse o DVD filmu Sexy Party

Co byste k filmu Sexy Party řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sexy Party | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti