DVD Filmy
Shootfighter 2: Msta - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Shootfighter 2: Msta

Shootfighter 2: Msta Původní název: Shootfighter II
Diskuse: Co na film říkáte?

Ruben, Nick a Shingo se vracejí vjediném pokračování akční bojové klasiky. Uplynuly tři roky od chvíle, kdy neporazitelný bojový Mistr Shingo navždy odstranil zpovrchu zemského brutálního zločince Mr. Leea. Život Shinga i jeho žáků Rubena a Nicka se vrátil do normálu, ale jenom do té doby, než se na scéně objevil zlotřilý Shingův bratr. Ten pokračuje vpořádání ilegálních smrtelných zápasů a prostřednictvím nevybíravých metod do nich vmanipuluje také Rubena a Nicka. A tak Shingo bude muset opět po letech vstoupit do ringu, kde vyhrát a tím i přežít může jenom jeden.

Shootfighter 2, USA
Hrají: William Zabka, Michael Bernardo, Bolo Yeung, Brett Baxter Clark, Kristy Eisenberg, Jorge Gil, Marc Macaulay, Bill Shaw.
Scénář: Greg Mellott, Pete Shaner.
Režie: Paul Ziller

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 89 minut
Titulky:české
USA 1995
DVD filmy - Skrytý nepřítel Na druhom brehu sloboda Prerušená pieseň Hľadači svetla Rumjancevův případ Kanibal! Muzikál Příšera z šatníku Karty jsou rozdány Ruský tranzit 2. DVD Ruský tranzit - 1. DVD

Diskuse o DVD filmu Shootfighter 2: Msta

Co byste k filmu Shootfighter 2: Msta řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Shootfighter 2: Msta | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti